Exkurze a beseda ve společnosti LM Rubber s.r.o.

17. prosince - 13:00
Úprkova 1885, 696 62 Strážnice

Žákům a studentům, kteří se rozhodují, jaké profesi by se jednou rádi v životě věnovali, ukazujeme různá povolání a jejich pracovní prostředí. Kromě toho je také seznamujeme s firmami, které v našem regionu působí, jsou úspěšné, v něčem vynikají a ukazujeme, že za dobrou prací není třeba vyrážet do světa.

Jednou takovou firmou je LM Rubber, s.r.o. Právě odsud, z malé firmy ve Strážnici, pochází většina světové produkce minigolfových míčků.

Abychom se o společnosti a technologiích dozvěděli více, domluvili jsme zde exkurzi pro zájemce z řad žáků 8. a 9. tříd základních škol. Během exkurze ve firmě jsme žákům ukázali, kde takovou firmu najdou, čím dosáhla svého úspěchu a že i malá firma může být výjimečná.

Exkurze proběhla v úterý 17. prosince 2019 od 13 hodin ve společnosti LM Rubber, s.r.o. ve Strážnici. Po celou dobu nás provázel sám majitel, vývojář a duše celé firmy Luděk Macháček, za což mu velmi děkujeme.

Přihlášení na akci

Pokud máte zájem se exkurze s vůní kávy také zúčastnit, můžete se přihlásit zde, zasláním zprávy přes naše facebookové stránky nebo nám napište na: sylva.stepitova@visc.cz.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Hodnocení akce

Pokud jste se akce zúčastnili, budeme rádi, pokud nám zde sdělíte své hodnocení.

Děkujeme.

Program

  1. Prezentace firmy a výrobního programu (velmi malá firma dodává na trh 85 % veškeré světové produkce minigolfových míčků. Firma je unikátní v tom, že sama vyvíjí technologie, pomocí kterých získává pryž požadované vlastnosti jako je tvrdost, pružnost, stálobarevnost, životnost apod.).
  2. Vývoj technologií a „výzkum“ – vlastnosti pryže na základě specifického výrobního postupu.
  3. Diskuze.
  4. Zhodnocení exkurze/besedy.