Exkurze v architektonické kanceláři

30. června - 13:00
Sochorova 3178/23, 616 00 Brno

Pokud se máme pro něco rozhodnout, vždy je třeba získat co nejvíce informací, abychom si byli jisti, že je naše rozhodnutí správné. Stejně tak to platí při volbě povolání. Pokud žáci a studenti budou mít co nejvíce informací o zamýšlené profesi, jistě pro ně bude tato volba snažší a je větší šance na úspěch.

Za tímto účelem nabízíme žákům a studentům pestrou nabídku tématicky laděných exkurzí do pracovního prostředí. Tentokrát jsme připravili velmi zajímavou exkurzi do tvůrčího prostředí architektonické kanceláře, kde se rodí návrhy nejen budov, ale i celých městských částí.

Se zájemci z řad žáků 8. a 9. tříd brněnských základních škol navštívíme architektonickou kancelář Arch. Design v Brně.

Společnost Arch.Design, s.r.o. má za sebou mnoho velmi úspěšných projektů a ocenění za svou práci, aktuálně se soustředí třeba na brněnské Hlavní nádraží. Věříme, že svou prací, úspěchy i prostředím společnost zaujme nejednoho z Vás.

Exkurze je určena pro žáky, kteří uvažují nad zaměřením právě na oblast architektury a projektování.

Program

  1. Představení společnosti, jejích projektů, úspěchů.
  2. Povolání architekta, projektanta, jejich náplň práce, požadavky na vzdělání.
  3. Pracovní pozice ve společnosti, příležitosti, motivace pro zaměstnance.
  4. Prohlídka firmy.
  5. Diskuze.
  6. Závěr, zhodnocení.

Termín a přihlašování

Termín exkurze bude upřesněn v souvislosti s vývojem koronavirové pandemie, v současné době jej není možné stanovit. Předpokládáme realizaci exkurze cca duben – červen 2021. Přihlašování na exkurzi bude spuštěno až s konkrétním termínem.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!