Exkurze ve Flowmon Networks, a.s.

30. června - 13:00
Sochorova 3232/34, 616 00 Brno - Žabovřesky

Žákům, studentům a jejich pedagogům ukazujeme různé firmy a různá odvětví lidské činnosti. Chceme mladým lidem nastínit, jaké mají možnosti na trhu práce či jaké požadavky jsou na ně v určitých oborech a firmách kladeny.

Pro zájemce o informační technologie, především o zabezpečení firemních systémů, ochranu firem před kyberútoky apod. jsme připravili exkurzi v mladé, ale o to úspěšnější společnosti Flowmon Networks, a.s. Její produkty používá například Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost, Armáda ČR, velké banky jako ČSOB a Raiffeisenbank či dokonce herní společnost SEGA.

Během exkurze zažijete, jaké je to bránit síť před útokem kybernetického zločince a uvidíte práci programátora, obchodníka a grafika.

Exkurze proběhne v prostorách společnosti v Brně – Žabovřeskách a je určena pro zájemce o IT obory z řad žáků 8. a 9. tříd brněnských základních škol.

Program

  1. Představení společnosti, výrobní produkty.
  2. Seznámení s profesí programátor, grafik, obchodník (požadavky na vzdělání, náplň práce apod.).
  3. Prohlídka firmy.
  4. Interaktivní zapojení žáků do práce programátora.
  5. Diskuze.
  6. Závěr, zhodnocení.

Termín akce a přihlášení

Termín exkurze bude upřesněn v souvislosti s vývojem koronavirové pandemie, v současné době jej není možné stanovit. Předpokládáme realizaci exkurze cca duben – červen 2021. Přihlašování na exkurzi bude spuštěno až s konkrétním termínem.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!