Exkurze ve Flowmon Networks, a.s.

22. dubna - 13:00
Sochorova 3232/34, 616 00 Brno - Žabovřesky

Z DŮVODU NOUZOVÉHO STAVU NAŘÍZENÉHO VLÁDOU V SOUVISLOSTI S RIZIKEM KORONAVIROVÉ NÁKAZY JE EXKURZE ZRUŠENA. PO SKONČENÍ MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ DOMLUVÍME NÁHRADNÍ TERMÍN A ZÁJEMCE BUDEME INFORMOVAT.
Děkujeme za pochopení

Žákům, studentům a jejich pedagogům ukazujeme různé firmy a různá odvětví lidské činnosti. Chceme mladým lidem nastínit, jaké mají možnosti na trhu práce či jaké požadavky jsou na ně v určitých oborech a firmách kladeny.

Pro zájemce o informační technologie, především o zabezpečení firemních systémů, ochranu firem před kyberútoky apod. jsme připravili exkurzi v mladé, ale o to úspěšnější společnosti Flowmon Networks, a.s. Její produkty používá například Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost, Armáda ČR, velké banky jako ČSOB a Raiffeisenbank či dokonce herní společnost SEGA.

Exkurze proběhne ve středu 22. dubna 2020 od 13:00 do 14:30 hodin v prostorách společnosti v Brně – Žabovřeskách. Během exkurze zažijete, jaké je to bránit síť před útokem kybernetického zločince a uvidíte práci programátora, obchodníka a grafika.

Exkurze je určena pro zájemce o IT obory z řad žáků 8. a 9. tříd brněnských základních škol. Všechny zájemce prosíme, aby se přihlásili. Maximálně se může zúčastnit 15 žáků.

Přihlášení

Pokud máte zájem se exkurze zúčastnit, můžete se přihlásit zde, zasláním zprávy přes naše facebookové stránky nebo nám napište na: vavrova@visc.cz.

Přihlašování je možné do pátku 17. dubna do 12 hodin.

Těšíme se na Vás!

Hodnocení akce

Pokud jste se akce zúčastnili, budeme rádi, pokud nám zde sdělíte své hodnocení.

Děkujeme.

Program

  1. Představení společnosti, výrobní produkty.
  2. Seznámení s profesí programátor, grafik, obchodník (požadavky na vzdělání, náplň práce apod.).
  3. Prohlídka firmy.
  4. Interaktivní zapojení žáků do práce programátora.
  5. Diskuze.
  6. Závěr, zhodnocení.