Exkurze ve společnosti Evora CZ, s.r.o.

30. června - 13:00
Kobylnická 894/8, 664 51 Šlapanice

Volba povolání je velmi důležitá v každé době. Povolání nás bude provázet po celý život, mělo by nás uspokojovat a také uživit. Proto pořádáme tématicky laděné exkurze, kde žákům a studentům, kteří se zamýšlejí nad tím, jaké povolání je pro ně „to pravé „, ukazujeme jednotlivé profese, jejich náplň práce, požadavky na vzdělání a mnoho dalšího.

Pro zájemce z řad žáků 8. a 9. tříd brněnských základních škol jsme tentokrát připravili technicky zajímavou exkurzi ve firmě EVORA CZ, s.r.o.

Exkurze je určena pro žáky, kteří uvažují nad zaměřením v oblasti projektování, pasivního bydlení, vzduchotechniky, vytápění, zdravotechniky, fotovoltaiky, inteligentní domácnosti. Pokud vás toto téma zaujalo, můžete se s námi jít podívat do firmy, kde svoji práci opravdu umí!

Termín a přihlášení

Termín exkurze bude upřesněn v souvislosti s vývojem koronavirové pandemie, v současné době jej není možné stanovit. Předpokládáme realizaci exkurze cca duben – červen 2021. Přihlašování na exkurzi bude spuštěno až s konkrétním termínem.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

Společnost Evora CZ pomáhá vytvářet zdravé, bezpečné a komfortní vnitřní prostředí staveb jak pro život, tak pro práci s minimálními náklady na provoz a dopady na životní prostředí, nabízí komplexní řešení technického zařízení budov od projekce přes realizaci až po servis.

Program

  1. Představení společnosti, jejích projektů, úspěchů.
  2. Povolání projektanta, technika (vzduchotechnika, fotovoltaika, vytápění, zdravotechnika, centrální vysavače, inteligentní domácnost).
  3. Pracovní pozice ve společnosti, příležitosti.
  4. Prohlídka firmy
  5. Praktická část zaměřená na vzduchotechniku.
  6. Diskuze, závěr.