Exkurze ve společnosti Evora CZ, s.r.o.

18. listopadu - 13:00
Kobylnická 894/8, 664 51 Šlapanice

Z DŮVODU NOUZOVÉHO STAVU A DALŠÍCH OPATŘENÍ JE EXKURZE ZRUŠENA. PO UKONČENÍ OPATŘENÍ ZVEŘEJNÍME NOVÝ TERMÍN EXKURZE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Volba povolání je velmi důležitá v každé době. Povolání nás bude provázet po celý život, mělo by nás uspokojovat a také uživit. Proto pořádáme tématicky laděné exkurze, kde žákům a studentům, kteří se zamýšlejí nad tím, jaké povolání je pro ně „to pravé „, ukazujeme jednotlivé profese, jejich náplň práce, požadavky na vzdělání a mnoho dalšího.

Pro zájemce z řad žáků 8. a 9. tříd brněnských základních škol jsme tentokrát připravili technicky zajímavou exkurzi ve firmě EVORA CZ, s.r.o., která se uskuteční ve středu 18. listopadu 2020 od 13:00 do 14:30 hodin.

Exkurze je určena pro žáky, kteří uvažují nad zaměřením v oblasti projektování, pasivního bydlení, vzduchotechniky, vytápění, zdravotechniky, fotovoltaiky, inteligentní domácnosti. Pokud vás toto téma zaujalo, můžete se s námi jít podívat do firmy, kde svoji práci opravdu umí!

Všechny zájemce prosíme, aby se přihlásili. Maximálně se může zúčastnit 12 žáků.

Přihlášení

Pokud máte zájem se exkurze také zúčastnit, můžete se přihlásit zde, zasláním zprávy přes naše facebookové stránky nebo nám napište na: vavrova@visc.cz. Přihlašování je možné do pondělí 16. listopadu 2020 do 9:00 hodin.

Těšíme se na Vás!

Hodnocení akce

Pokud jste se akce zúčastnili, budeme rádi, pokud nám zde sdělíte své hodnocení.

Děkujeme.

Společnost Evora CZ pomáhá vytvářet zdravé, bezpečné a komfortní vnitřní prostředí staveb jak pro život, tak pro práci s minimálními náklady na provoz a dopady na životní prostředí, nabízí komplexní řešení technického zařízení budov od projekce přes realizaci až po servis.

Program

  1. Představení společnosti, jejích projektů, úspěchů.
  2. Povolání projektanta, technika (vzduchotechnika, fotovoltaika, vytápění, zdravotechnika, centrální vysavače, inteligentní domácnost).
  3. Pracovní pozice ve společnosti, příležitosti.
  4. Prohlídka firmy
  5. Praktická část zaměřená na vzduchotechniku.
  6. Diskuze, závěr.

Sraz všech účastníků je ve 12:45 před společností Evora CZ v Brně Šlapanicích.