Exkurze ve společnosti JetSurf

27. února - 13:00
Střelice 864, 664 47 Střelice u Brna

Zaměřujeme se na propojování světa vzdělávání se světem pracovního prostředí, rádi také ukazujeme žákům a studentům úspěchy lidí a firem na českém i světovém trhu.

Ve čtvrtek 27. února 2020 proběhla exkurze pro zájemce o technické a strojírenské profese v české společnosti JetSurf ve Střelicích u Brna, která se zabývá výrobou unikátních motorizovaných surfů. Žáci osmých a devátých tříd brněnských základních škol měli úžasnou příležitost vidět kompletní výrobu unikátního dopravního prostředku, získat neuvěřitelné množství informací z oboru a nasát atmosféru firmy, která je zcela nezávislá a vše si vyrábí sama!

Žáci mohli vidět oddělení vývoje, výrobu motoru, slévárnu, výrobu samotného prkna z karbonu, oddělení designu, zátěžovou zkoušku ve vodě, atd. V průběhu exkurze se žáci také mohli seznámit s jednotlivými profesemi, které jsou ve firmě zastoupeny, zjistili, jaké požadavky jsou kladeny na vzdělání a zda je možné ve firmě žádat o praxi, brigádu či stáž.

Děkujeme všem za účast a aktivní přístup!

Přihlašování na akci

Pokud máte zájem se exkurze také zúčastnit, můžete se přihlásit zde, zasláním zprávy přes naše facebookové stránky nebo nám napište na: sylva.stepitova@visc.cz.

Přihlašování bylo ukončeno. Děkujeme za Váš zájem.

Hodnocení akce

Pokud jste se akce zúčastnili, budeme rádi, pokud nám zde sdělíte své hodnocení.

Děkujeme.

Program

  1. Prezentace společnosti, jejího výrobního programu
  2. Představení technických/strojírenských profesí (předpoklady, studium, kompetence, positiva/negativa oboru, všední den ve firmě…)
  3. Prohlídka výroby
  4. Diskuze
  5. Závěr, zhodnocení exkurze