Exkurze ve veterinární ordinaci v Hluku

02. dubna - 09:00
Boršická 1570, 687 25 Hluk

Z DŮVODU NOUZOVÉHO STAVU NAŘÍZENÉHO VLÁDOU V SOUVISLOSTI S RIZIKEM KORONAVIROVÉ NÁKAZY JE EXKURZE ZRUŠENA. PO SKONČENÍ MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ DOMLUVÍME NÁHRADNÍ TERMÍN A ZÁJEMCE BUDEME INFORMOVAT.
Děkujeme za pochopení

Abychom žákům pomohli se zodpovědně rozhodnout, které povolání pro ně bude to pravé, organizujeme exkurze do soukromých společností i státních institucí, abychom jim ukázali povolání v reálné praxi, pracovní prostředí a specifika daného oboru.

Pro žáky 8. a 9. tříd základních škol, kteří se zajímají o obor veterinárního lékařství, jsme domluvili exkurzi ve veterinární ordinaci MVDr. Karoliny Turčinkové v Hluku.

Exkurze proběhne ve čtvrtek 2. dubna v době od 9:00 do 10:30 hodin a je určena pro zájemce o povolání veterinárního lékaře a veterinární sestry. Žáci poznají běžný pracovní den veterináře, jeho náplň práce, průběh vyšetření. V průběhu ordinační doby nebo na závěr exkurze bude také prostor pro dotazy žáků.

Přihlášení na akci

Pokud máte zájem se exkurze ve veterinární ordinaci zúčastnit, můžete se přihlásit zde, zasláním zprávy přes naše facebookové stránky nebo nám napište na: sylva.stepitova@visc.cz.

Přihlašování bylo z důvodu naplněné kapacity ukončeno. Děkujeme za Váš velký zájem.

Těšíme se na Vás!

Hodnocení

Pokud jste se akce zúčastnili, budeme rádi, pokud nám zde sdělíte své hodnocení.

Děkujeme.

Program

  1. Představení veterinární ordinace.
  2. Seznámení s chodem ordinace.
  3. Profese nacházející uplatnění ve veterinární ordinaci – veterinární lékař, veterinární sestra, jejich náplň práce, požadavky na vzdělání.
  4. Prohlídka ordinace.
  5. Diskuse, závěr.

Poděkování

Velmi děkujeme paní doktorce MVDr. Karolině Turčinkové za její velmou ochotu a možnost uspořádání exkurze.