Jak na podnikání, návštěva pražírny kávy KAMIKAVA

26. září - 13:00
Zarazická 46, 698 01 Veselí nad Moravou

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste se jednou vrhli do vlastního podnikání? Věnovali se tomu, co máte rádi a současně Vás to i živilo? Není nic krásnějšího, ale ne každému se to podaří. Předem je třeba si toho hodně promyslet a úspěch se nemusí dostavit okamžitě… Ale stojí to za to!

Právě za tímto účelem jsme připravili besedu s exkurzí v kouzelném prostředí pražírny kávy, kterou její majitelka vybudovala s láskou ke kávě, aby se mohla věnovat tomu, co má ráda. Jít za svým snem má smysl. Nejen o podnikání a kávě si mohli žáci popovídat s Kamilou Matouškovou a jejím manželem, kteří pražírnu KAMIKAVA s láskou vedou. Beseda proběhla v prostorách pražírny ve Veselí nad Moravou ve čtvrtek 26. září 2019 od 13 hodin.

Akce se zúčastnili zájemci z řad žáků Církevní základní školy ve Veselí nad Moravou. Měli možnost se nejen dovědět více o podnikání, jeho plánování, ale také sami se učili poznávat různé druhy kávy vzhledem i vůní.

Přihlášení na akci

Pokud máte zájem se exkurze s vůní kávy také zúčastnit, můžete se přihlásit zde, zasláním zprávy přes naše facebookové stránky nebo nám napište na: sylva.stepitova@visc.cz.

Přihlašování bylo ukončeno. Děkujeme za Váš zájem.

Hodnocení akce

Pokud jste se akce zúčastnili, budeme rádi, pokud nám zde sdělíte své hodnocení.

Děkujeme

Program

  1. Prezentace KAMIKAVY
  2. Co je zapotřebí k tomu, aby vznikla firma – připravit byznys plán, finance, reklama a marketing.
  3. Co je to e-shop, jak se provozuje?
  4. Jaké schopnosti a dovednosti by měl mít podnikatel, ten, kdo chce být OSVČ a pracovat sám na sebe.
  5. Diskuze.
  6. Závěr a zhodnocení exkurze.

Poděkování

Děkujeme manželům Matouškovým za pozvání do svých kávou provoněných prostor, milé pohoštění a především za velmi příjemnou besedu a cenné rady.

Děkujeme také Mgr. Markétě Randové, kariérové poradkyni z CZŠ ve Veselí, za pomoc s organizací exkurze.