Monika Zachová

MONIKA ZACHOVÁ

POMÁHÁ PŘI ADMINISTRACI WEBOVÝCH STRÁNEK, DOPROVÁZÍ ŽÁKY NA EXKURZE, SPOLUPODÍLÍ SE NA ORGANIZACI RŮZNÝCH AKCÍ.

Ještě během studia na gymnáziu se při rozhodování o volbě povolání setkala s Mgr. Sylvou Štěpitovou a jejím kariérním poradenstvím. Díky aktivitám společnosti VISC, s.r.o. si našla letní brigádu ve společnosti Ray Service a začala více přemýšlet o tom, co v životě chce dělat.

Už v roce 2017 se zapojila do spolupráce s VISCem, zejména při pořádání exkurzí a kroužků pro žáky základních škol.

Studuje 2. ročník oboru Sociální práce, účastní se programu Erasmus+ ve finském městě Kuopio a po ukončení studia si přeje pomáhat sociálně znevýhodněným dětem.

"Těší mne, že můžu být součástí tohoto projektu a spolupracovat s inspirujícími lidmi."
Monika Zachová

Rozhovor s Monikou Zachovou o představách mladých lidí, studiu a kariéře si můžete přečíst zde.

CV

STUDIUM

 • 2017 – dosud
  Ostravská univerzita v Ostravě – obor Sociální práce
  ve 2. ročníku účast v Programu Erasmus+ – Finsko (Kuopio) – Department of Social Sciences
 • 2013 – 2017
  obor Gymnázium na SOŠG Staré Město

ZAMĚSTNÁNÍ

 • 2017 – dosud
  VISC, s.r.o. Buchlovice

Jako asi většina dospívajících jsem si představovala svou budoucí práci velmi jednoduše - vystuduji vysokou školu, rozešlu pár životopisů a hned přijdou nabídky na dobře ohodnocenou pracovní pozici. Díky exkurzím, které následovaly po „sebepoznání" v rámci kariérového poradenství, jsem si uvědomila jednu velmi důležitou věc - že se člověk musí snažit.
Z příběhů zaměstnanců i zaměstnavatelů velkých firem Zlínského kraje jsme slýchali mnoho zajímavých kariérových postupů. Všechny ty příběhy měly jedno společné - víru v sám sebe a také v to, že člověk musí odvádět svou práci, jak nejlépe dovede. Firmy mají velký zájem o mladé perspektivní lidi, kteří se nebojí do své každodenní práce zapojit vlastní přesvědčení a motivaci něco dokázat.