AMTECH

Automatizace Elektrotechnika Robotika

Specialista na SMT technologie, automatizaci a robotiku.

Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno
založeno 1993 | 50 zaměstnanců

Rychlost   Spolehlivost   Profesionalita

Naše společnost vznikla v roce 1993 jako obchodní firma. Za dobu naší existence jsme se postupně propracovali od prvotních dodávek jednotlivých technologických zařízení až ke kompletním dodávkám technologií a materiálů pro elektrotechniku od špičkových světových výrobců.

Dodáváme technologická zařízení a materiály pro elektrotechnickou a elektronickou výrobu. Současně zajišťujeme i servisní a konzultační činnost, školení a technickou podporu pro veškerá dodávaná zařízení a technologie.

Naše produkty

  • SMT technologie – automatické optické systémy, dopravníky, mycí zařízení aj.
  • Roboty a příslušenství – kolaborativní roboty a mobilní kolaborativní roboty.
  • Dávkovací aplikace a příslušenství – dispenzery, příprava a podavače hmoty, dávkovací stanice aj.

P.A.R. - Personal Agency 4 Robot

Seznamte se s personální agenturou moderní doby!

Společnostem nabízíme možnost pronajmout si pro určitou práci robota. Kromě návrhu technického řešení přímo na míru danému zákazníkovi je samozřejmostí také dodávka a instalace přímo u zákazníka.

K pronájmu poskytujeme 2 typy robotů:

  • Kolaborativní robot – může přímo spolupracovat s člověkem. Jednoduše se programuje, je možné ho nasadit na širokou škálu aplikací ve všech odvětvích průmyslu.
  • Mobilní kolaborativní roboty (AGV) – sami dovezou náklad do místa určení. Nepotřebují pásky na podlaze ani jiné navádění. V prostoru se pohybují pomocí nahrané mapy a vestavěných senzorů.

V našem sortimentu naleznou naši zákazníci téměř vše, co potřebují pro výrobu elektrotechniky: pájecí a opravárenské stanice, automatické sítotiskové stroje, dispenzery, osazovací automaty, reflow pece, pájecí vlny, odsávací a filtrační jednotky, laserovací a polepovací automaty, automatické optické systémy (AOI, SPI), prvky pro automatizaci procesu a manipulaci s DPS, automaty pro selektivní lakování, vakuovačky, sušící skříně pro skladování součástek, pájecí pasty a tavidla, manipulační kleště a pinzety a další.

Služby - AMTECH servis

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis kompletního portfolia zastoupených technologií a to výhradně našimi vlastními servisními techniky.

  • Podpora u nového zařízení
  • Pozáruční servis
  • Podpora výroby a procesu
  • Pracoviště generálních repasů pump a hlav Scheugenpflug

Naše úspěchy

Vyhráli jsme ZLATÝ AMPER 2019!

V rámci 27. ročníku veletrhu AMPER proběhla již tradiční soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu – ZLATÝ AMPER 2019. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo dne 19.3. 2019 na Výstavišti Brno a nás nesmírně těší, že odbornou komisi zaujal právě náš exponát 3D tiskárny desek plošných spojů.

Kontakt

AMTECH, s.r.o.
Škrobárenská 506/2
617 00 Brno
Česká republika

+420 541 225 215
amtech@amtech.cz
www.amtech.cz