JetSurf

Marketing Obchod Pohony Kovoobrábění Slévárenství

Jedinečná surfová prkna se zabudovaným motorem.

Střelice 864, 664 47 Střelice u Brna
založeno 2005 | 40 zaměstnanců

BORN FOR RACE

Jihomoravská firma JetSurf sídlí v obci Střelice nedaleko Brna. Název firmy většině Čechů nic neříká, přesto její výrobky jsou již k dostání po celém světě a jejich úspěch jim může leckdo závidět.

Hlavní doménou společnosti JetSurf jsou unikátní motorové surfy, kterých ročně vyrobí až dva tisíce. Na prknech JetSurf jezdí například jezdec formule 1 Lewis Hamilton, dnes již bývalý šéf soutěže F1 Bernie Ecclestone, herec Sylvester Stallone nebo zpěvák Andrea Bocelli.

kompletní vlastní výroba

Společnost jsme vždy chtěli vybudovat zcela nezávislou. Chodí k nám v podstatě jen kusy železa či karbonu, vše ostatní si vyrábíme sami.

Naše činnost v sobě zahrnuje slévárenství, obrábění, CNC, robotiku, software, programování řídících jednotek a tak podobně.

Díky tomu jsme jednou z mála firem na světě, která vyrábí celý dopravní prostředek zcela sama a tudíž jsme nejkomplexnějším výrobcem dopravního prostředku v České republice. Jsme hrdí na to, že všechny díly pocházejí z naší vlastní výroby.

Proč JetSurf?

FUN

RELAX

TRAINING TOOL

BRAND NEW SPORT

SOMETHING COOL

FREEDOM

Jsme světoví

Ano, naše surfy najdete skutečně po celém světě. Můžete je zakoupit nebo vypůjčit v mnoha lokalitách v Evropě, Africe, Asii, Jižní, Střední i Severní Americe či třeba v Polynésii.

Co je JetSurf?

JETSURF je v surfové prkno se zabudovaným motorem dosahující rychlosti až 60 km/h při váze pouhých 17kg. K surfování nejsou potřeba žádné vlny – board se řídí pouze náklony vlastního těla a přidáváním plynu rukou.

Jeho otcem je bývalý konstruktér týmu KTM Martin Šula, který je na něj patřičně pyšný. 

Nově vedle benzínových typů motorů připravujeme také prkna s poháněná motory elektrickými

JETSURF ACADEMY

Perfektní způsob, jak se naučit jezdit.

JetSurfing je nová disciplína vodních sportů, kterou si mohou vyzkoušet naprosto všichni. JETSURF ACADEMY je ideální pro začínající JetSurfaře nebo pro ty, kteří si tuto disciplínu chtějí jen zkusit a zažít něco nového.

Zkušení instruktoři s licencí se přizpůsobí pokročilosti a přáním zákazníka. Naše práce nás baví, vždy dodržujeme TOP KVALITU, INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP a SKVĚLÝ SERVIS.

Nabízíme take dárkové vouchery, individuální tréninky a jedno- či vícedenní teambuildingové akce pro firmy.

Kurzy JetSurfingu probíhají ve Valticích v úžasné atmosféře v prostorách soukromé pískovny se stylovým zázemím přímo u vody.

JETSURF & VISC

Kontakt

JetSurf - MSR Engines s.r.o.
Střelice 864
664 47 Střelice u Brna
Česká republika

+420 774 602 701
info@jetsurf.com

www.jetsurf.com
Facebook profil firmy