Kamikava

Obchod

Čerstvá pražená káva z pražírny.

Zarazická 46, 698 01 Veselí nad Moravou
založeno 2013 | 2 zaměstnanců

Tisíce chutí a vůní kávy

Kávou jsme se začali zabývat v roce 2013 a jsme zaměřeni především na prodej čerstvě pražené zrnkové kávy, 100 % arabiky. Káva, kterou nabízíme, je pěstovaná v mnoha pěstitelských oblastech světa. K pražení zelené kávy však dochází až v tradiční české pražírně s mnohaletými zkušenostmi, a to pouze několik dní před expedicí k zákazníkovi.

Naší hlavní myšlenkou je dodávat kávu čerstvou
a kvalitní, kdy máme neustálý přehled o její kvalitě
a zároveň dokážeme být v osobním kontaktu se zákazníky. Přitom chceme šířit osvětu a kvalitní informace o kávě a její přípravě.

Čerstvě pražená káva

Základem naší nabídky je čerstvě pražená káva, která je pražena v tradiční české pražírně v průměru 7 dní před odesláním zákazníkovi. Toto je ideální doba pro přípravu čerstvě pražené kávy, neboť káva má několik dní po upražení odpočívat, aby se dokončily procesy probíhající při pražení. Své jedinečné vlastnosti si káva udrží přibližně 8 týdnů od upražení.

V našem sortimentu si zákazníci mohou vybrat z mnoha jednodruhových 100% arabik z různých pěstitelských oblastí. Nabízíme lahodné jihoamerické kávy nebo také řízné kávy z Afriky.

Zákazníkům rádi o kávě vyprávíme, seznamujeme je s různými druhy, způsobem pěstování, pražení a snažíme se nabídnout právě takovou kávu, kterou si zamilují. Každá káva chutná jinak a lze v nich nalézt mnoho rozdílných chutí a vůní.

Standardně dodáváme zrnkovou kávu, ale na přání zákazníka rádi kávu před odesláním pomeleme. Nabízíme několik hrubostí mletí pro přípravu různých druhů kávy (např. french press, dripper, espresso).

Základní myšlenkou je, že nechci dělat „velký byznys", ale chci dodávat čerstvou a kvalitní kávu, kdy mám neustálý přehled o její kvalitě a zároveň dokážu být v osobním kontaktu se zákazníky. Druhou prioritou je šířit kvalitní informace o kávě a její přípravě. Nechci se zaměřovat na nákladný internetový marketing, jde mi o to, aby si dobrá káva dělala reklamu sama. Je to složitější a dlouhodobější cesta, ale umožní mi tak dodávat kávu výborné kvality, za dobré ceny.
Kamila Zakladatelka KAMIKAVA

Příslušenství ke kávě

Kromě čerstvě pražené kávy nabízíme kávomlýnky, moka konvice a další potřeby pro „kávomilce“.

Zakládáme si na tom, aby v naší nabídce byly vždy značky kvalitních výrobců, kteří mají desetileté zkušenosti ve svém oboru.

Kamikava & VISC

Kávu dodáváme do domácností, kaváren, prodejen a kanceláří.

Aby se naši zákazníci a milovníci kávy o svém oblíbeném nápoji, jeho přípravě a vším s tím spojeným dozvěděli více, máme také blog, kde najdou řadu článků o kávě a kávovém světě, které pravidelně doplňujeme.

Prodejna se nachází v historickém domku ve Veselí nad Moravou.

Kontakt

KAMIKAVA
Zarazická 46
698 01 Veselí nad Moravou

+420 775 930 985
kami@kamikava.cz

www.kamikava.cz
Facebook profil firmy