LM Rubber

Obchod Chemie Gumárenství

Zabýváme se zpracováním gumárenských směsí.

Úprkova 1885, 696 62 Strážnice
založeno 2011 | 10 zaměstnanců

Vývoj - výroba - prodej

Firma LM Rubber s.r.o. vznikla jako nástupní subjekt po Technické pryži Luděk Macháček, která působila na českém trhu od roku 1999.

Zabýváme se zpracováním gumárenských směsí určených pro výrobu široké řady těsnění, tlumících prvků, kompenzátorů do hydraulických zařízení a dalších dílů běžně označovaných jako technická pryž. Nabízíme i produkty guma-kov.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní služby od vývoje výrobku splňujícího přesně zadané parametry a vlastnosti produktu a materiálu, jeho výrobu v perfektní kvalitě i prodej veškeré naší produkce.

Vývoj a míchání směsí

Od ledna 2015 disponujeme vlastní míchárnou směsí, která vedle úpravy a plastifikace je orientována především na přípravu materiálu dle vlastních receptur.

Zabýváme se vývojem a výrobou speciálních gumárenských směsí zejména v oblasti extrémně nízkých tvrdostí s ohledem na další specifické požadavky. Mezi naše speciální směsi patří i potravinářské, mikroporézní nebo elektricky vodivé.

Při zohlednění požadavků např. na olejivzdornost, odolnost vůči agresivnímu chemickému prostředí, teplotnímu či dynamickému zatížení, je možné dát výrobku dle požadované tvrdosti i specifickou hmotnost.

Co vyrábíme?

Jsme specialisté na výrobu a vývoj minigolfových míčků, kde tvoříme asi 85 % světové produkce.

Paleta našich výrobků sahá od běžných těsnění, O-kroužků, dorazů, spojek až po komplikované produkty z více druhů materiálů či kordové výztuže.

Škála těchto produktů je od miniaturních těsnění pro robotizované linky v automobilovém průmyslu, až po objemné pryžové nárazníky pro nakládací zóny ramp velkoskladů a prodejních řetězců.

Samozřejmostí je konstrukce výrobních forem včetně optimalizace počtu otisků s ohledem na životnost formy i její realizaci.

LM Rubber & VISC

Kontakt

LM Rubber, s.r.o.
Úprkova 1885
696 62 Strážnice

+420 518 324 342
machacek@lmrubber.cz
www.lmrubber.cz