Pivovar Moravia & Lucky Bastard

Marketing Obchod

Pivovarnické řemeslo ve dvou provedeních s láskou, pokorou a nadšením.

Kytnerova 403/5, 621 00 Brno
založeno 2016 | 11 zaměstnanců

MY PIVEM ŽIJEME.
BUDETE ŽÍT PIVO S NÁMI?

Dva pivovary
– dva odlišné způsoby výroby piva –
jedna firma.

Poměrně mladá společnost, která se s vervou vrhla do obnovy dříve prosperujícího pivovaru, navázala na původní název PIVOVAR MORAVIA, který v Brně vařil pivo od roku 1898. Název je sice původní, zato lidé mladí, plní energie a elánu vařit a prodávat pivo. Hledají vlastní cesty, vlastní postupy a chtějí si své zákazníky získat poctivou prací. Pivo a jeho výroba od surovin až po hotový zlatavý mok, který se dostane zákazníkovi na stůl, je pro ně nejen prací, ale i životní cestou.

Piva s etiketou Pivovar Moravia a Lucky Bastard si mezi lidmi již vydobyla svá místa a jejich stánky nelze minout na žádné větší brněnské akci.

Oba pivovary jsou samostatné, spadají pod jednu společnost Czech Craft Beers, a.s. Každý z nich je však jedinečný a soustředí se na odlišnou výrobu a chuťové buňky zákazníků. Lucky Bastard produkuje čistě svrchně kvašená piva, zato Pivovar Moravia pouze spodně kvašená.

Pivovar Moravia

Vaříme řemeslná, nefiltrovaná a nepasterovaná spodně kvašená piva, tzv. ležáky, při jejichž výrobě používáme nejmodernějších technologií současně s úctou k tradičnímu pivovarskému řemeslu a důrazem na výslednou kvalitu. Přesto, že tradice je pro nás zavazující, chceme vyrábět piva, která budou nad ostatními svým charakterem vynikat. Věříme, že k našim pivům se budete rádi vracet.

Beermobil

Tak jako existuje karavan nebo pojízdná auta se zmrzlinou, vymysleli jsme Beermobil, který přijede až k Vám.

Beermobil je jednoúčelové mobilní zařízení na čtyřech kolech vybavené zachlazeným skladem, osmi výčepními kohouty, plně ozvučené a barevně vyvedené s motivem maskota Chmeložrouta. Celý tento koncept směřuje pouze k jedinému účelu – čepování toho nejlepšího piva, svrchně či spodně kvašeného, v té nejlepší kvalitě od nejlepších výčepních s náležitou péčí na různých zeměpisných místech.

Lucky Bastard

Představte si ideální svět, ve kterém by vše bylo dokonalé, příjemné a jednoduché. Přesně takový svět si my představujeme, když tvoříme recepty našeho piva a když jej pro vás vaříme. Máme už dost nudných piv uvařených dle stokrát opakovaných receptů, máme už dost výmluv na tradici a zvyk, nebaví nás sledovat nadvládu nudných piv,když existuje tak úžasný a barevný svět řádně nachmelených, piv svrchně kvašených.

Krédo našeho pivovaru je vzít vše z trochu jiného konce, než je v Česku zvykem, a vytvořit pivovar spíše podobný tomu, co vídáme ve Velké Británii nebo Spojených státech.
Naším cílem je vařit dobré pivo bez kompromisů. Pivo, které nebudete pít na objem, ale pivo, na kterém si především pochutnáte a budete je spíš než jako nápoj vnímat jako lahůdku.

Pivovar Moravia & VISC

Kontakt

Czech Craft Beers, a.s.
Středisko Pivovar Lucky Bastard
Kytnerova 5
621 00 Brno

+420 601 664 466
info@ccbeers.com

www.pivovar-moravia.cz
Facebook profil PIVOVAR MORAVIA

www.lucky-bastard.cz
Facebook profil LUCKY BASTARD