Y Soft

Informatika

Firemní správa tisku

Technická 2948/13, 616 00 Brno - Královo Pole
založeno 2000 | 300 zaměstnanců

Mějte přehled v oblasti tisku!

Společnost Y Soft byla založena v roce 2000 v rámci studentského projektu na Masarykově univerzitě v Brně.

Naše mise spočívá ve vývoji inteligentních podnikových kancelářských řešení, která umožní podnikům fungovat důmyslněji a zaměstnancům pracovat produktivněji a kreativněji. Nabídka Y Soft má velmi široký záběr, který zahrnuje komplexní řízení 2D a 3D tisku, systémy pro řízení digitalizace či vlastní vývoj a výrobu 3D tiskáren. Kromě toho se naše firma věnuje řadě vývojových projektů v oblasti podnikového Internet of Things (IoT) a Průmyslu 4.0. Právě tam totiž Y Soft vidíme svou budoucnost.

NAŠÍ VIZÍ JE VYTVÁŘET ŘEŠENÍ, KTERÁ POMOHOU PODNIKŮM PRACOVAT CHYTŘEJI.

Naše hodnoty

  • být zodpovědný
  • být motivovaný
  • být energický
  • být entuziastický
  • být etický
  • být otevřený

Y Soft & studenti

Společnost Y Soft je velmi aktivní i v akademickém světě. Řada našich pracovníků přednáší na univerzitách. Také máme program aplikovaného výzkumu a vztahů s univerzitami, díky kterému získáváme nové nápady od studentů v rámci přípravy jejich diplomových prací. Tito studenti pak často rozšiřují řady našich zaměstnanců.

BE3D ACADEMY

Nezapomínáme ani na školy a jejich žáky! Za účelem pomoci učitelům s výukou 3D tisku vznikla naše be3D Academy. be3D Academy je online kolekce lekcí 3D tisku určených pro pedagogické pracovníky. Plány lekcí 3D tisku tvoří projekty testované učiteli, které využívají 3D tisk k praktické výuce technických a kreativních předmětů. Každý plán 3D lekce nabízí řadu různých materiálů včetně souborů 3D modelů, videí, pracovních listů pro studenty a prezentací pro vysvětlení projektu studentům.

Y Soft ve světě

Našimi zákazníky je více než 14 tisíc společností z více než 120 zemí. Původně byl Y Soft studentským projektem, dnes z Česka řídíme svůj globální byznys. YSoftery tak můžete potkat třeba v USA, Mexiku, Chile, Dubaji, Singapuru, Japonsku nebo Austrálii. Celkem má Y Soft 17 poboček v 16 zemích.

Y Soft chceme rozvíjet jako českou firmu, která po celém světě pomáhá organizacím růst a řídit úspěšný byznys.

Ve všem, co děláme, vidíme zákazníka na prvním místě.

Y Soft rodina

Občas o sobě říkáme, že Y Soft je jedna velká oranžová rodina. Těžko by to platilo, kdyby u nás neměly své pevné místo rodiny zaměstnanců. Na pobočkách v Brně i v Praze přispíváme rodičům na školku, kterou si sami vyberou, podporujeme maminky v návratu do práce, máme pro ně místa i ve chvíli, kdy ještě nechtějí plný úvazek. Při odchodu na mateřskou se tak nemusí bát, že o práci přijdou.

Máme také rodičovský Y Soft klub, který pořádá setkání pro naše rodiny s dětmi. Běžně u nás potkáte na chodbě psa, který patří některému z kolegů. Hodně lidí tady sportuje, jezdíme společně na hory nebo na vodu, sportem slavíme i narozeniny.

Lidé a jejich energie vytvářejí prostředí, ve kterém se věci dávají do pohybu. Naši kulturu nedefinují manažeři, kteří by ji stavěli na workshopech, ale lidé, kteří do Y Softu chodí každý den do práce a dělají z něj firmou jakou je.

Kontakt

Y SOFT CORPORATION, A.S.
Technická 2948/13
616 00 Brno - Královo Pole
Česká republika

+420 533 031 500
info@ysoft.com

www.ysoft.com
Facebook profil firmy